Aktualności|

Wakacje z Biznesem. Zacznij coś nowego.

Z ciekawą ofertą na wakację przychodzi miejski inkubator przedsiębiorczości Starter Radomsko, który pragnie zaoferować ci sporą dawkę cennej wiedzy i umiejętności – a to wszystko zupełnie za darmo. 

Wakacje z Biznesem, to cykl bezpłatnych szkoleń adresowanych zarówno do osób: aktywnych zawodowo, przedsiębiorców, osób pracujących na swoim/na etacie, do osób które planują założyć własną działalność gospodarczą i tych wszystkich którzy chcą podnieść swoje umiejętności, zdobyć cenną wiedzę, poznać nowych ludzi i nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

Przyjazna atmosfera, kameralne spotkania sprawiają, że możesz liczyć na pełną uwagę i zaangażowanie w rozwiązanie twoich problemów ze strony prowadzących szkolenie.

Poznaj nowoczesne narzędzia pracy, dowiedz się jak pracować szybciej i bardziej efektywnie – zaoszczędź swój cenny czas. 

Dowiedz się jak założyć działalność gospodarczą? Jak zaistnieć w sieci? Jak zbudować markę osobistą? Jak budować zdolność kredytową?

Lista szkoleń:

Wakacje z Biznesem to darmowe szkolenia, warsztaty i konsultację!  Zdobądź motywację do działania. Nie czekaj! Zapisz się już dziś!


Starter Radomsko to inkubator przedsiębiorczości służący lokalnej społeczności. Możesz oczekiwać od nas praktycznej wiedzy, inspiracji, zaangażowania a także pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej. Inkubator to komfortowa i spokojna przestrzeń, posiadamy salę konferencyjną na której przeprowadzamy szkolenia i konsultację. Posiadamy pomieszczenia biurowe z wyposażonym stanowiskiem pracy, dostępem do Internetu i drukarki, która pozwoli na skuteczne wykonywanie obowiązków. Ponadto dodatkowo można skorzystać ze wsparcia merytorycznego dla pomysłu biznesowego. Jeżeli rozwijasz firmę lub dopiero planujesz rozpoczęcie własnej działalności to tutaj czeka na Ciebie pomoc.

    Udostępnij
    Close Search Window