Aktualności|

I ruszyły! Rozpoczęliśmy Wakacje z Biznesem z wysokiego “C”. Szkolenie inauguracyjne było z pogranicza zarządzania, technologii i coachingu, a poprowadził je znany radomszczański przedsiębiorca – Paweł Aulich.

Pierwszy dzień lipca, pierwsze z wakacyjnej serii szkolenie. W czwartek w konferencyjnej sali Starera Radomsko rozmawialiśmy o tym jak zorganizować siebie i swoją pracę, jak odnaleźć się w zespole pracując zdalnie, jakie wykorzystać do tego narzędzia i jak zaoszczędzić czas pracując szybko i efektywnie.

– Na szkoleniu w głównej roli było Trello. Narzędzie do komunikacji w zespole i organizacji pracy własnej, jak i całego zespołu. Od pierwszego logowania po dostosowanie pod własne potrzeby. Mówiliśmy jak Trello ułatwia pracę w zespole, a jak, używając go, zadania można zorganizować sobie i podnieść efektywność swoich działań – podsumował prowadzący szkolenie Paweł Aulich.

Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach Wakacji z Biznesem – 8 lipca, czwartek, godz. 17. Temat: Jak pozyskać finansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.


Świadome budowanie marki.

Wczoraj omawialiśmy jak prowadzić swój brand, dlaczego dobre logo jest tak ważne i czego wystrzegać się w promowaniu wizerunku firmy i ogóle komunikacji wizualnej. Dziś będziemy jeszcze mówi…

Wakacje z Biznesem. Uwalniamy potencjał!

Tym razem nie było zwykłego wykładu, prezentacji i pytań do prowadzącego. Były za to karty Dixit, piramida poziomów logicznych, zespołowe układanie wieży, a pytania zadawała prowadząca. W …

Udostępnij
Close Search Window