Starter Radomsko to nowoczesny inkubator przedsiębiorczości budowany dla Was i z Wami.

Starter Radomsko to nowoczesny inkubator przedsiębiorczości służący lokalnej społeczności. Starter rozwija się jak startup, oszczędnie i stopniowo, stale dopasowując do oczekiwań mieszkańców miasta.

Możecie oczekiwać od nas praktycznej wiedzy, inspiracji, zaangażowania a także pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wspomagamy aktywnie mieszkańców podczas procesu zakładania działalności gospodarczej.

Inkubator to komfortowa i spokojna przestrzeń z wyposażonym stanowiskiem pracy, dostępem do Internetu i drukarki, która pozwoli na skuteczne wykonywanie obowiązków.

Ponadto dodatkowo można skorzystać ze wsparcia merytorycznego dla pomysłu biznesowego. Jeżeli rozwijasz firmę lub dopiero planujesz rozpoczęcie własnej działalności to tutaj czeka na Ciebie pomoc.

Starter Radomsko to także Twoja przestrzeń do pracy, w ramach której oferujemy:

  • Możliwość wynajęcia umeblowanego i wyposażonego biura – “siadaj i pracuj”
  • Wirtualnego biura – Twojego adresu korespondencyjnego, pod którym Twoi kontrahenci mogą się z Tobą kontaktować, a my zagwarantujemy pełną poufność
  • Wynajmu sali konferencyjnej na spotkania, które będziesz organizował
  • Biura na godziny – jeśli nie potrzebujesz stałego miejsca, ale chcesz mieć komfort pracy wtedy kiedy chcesz
  • Wolne Piątki

Starter Radomsko oferuje również następujące wsparcie:

W każdy poniedziałek i czwartek od godziny 830 do 1500,  w siedzibie Startera Radomsko przy ulicy Narutowicza 59, przedsiębiorcy i osoby chcące założyć działalność gospodarczą mogą uzyskać fachową pomoc.


Oferujemy następujące wsparcie :

  • doradztwo i pomoc w zakładaniu własnej firmy w tym wybór formy prawnej, formy opodatkowania
  • doradztwo sposobu finansowania firm zarówno finansowania bankowego jak i ze środków pozabankowych
  • pomoc w znalezieniu pracowników
  • analiza możliwości rozwoju działalności gospodarczej, analiza słabych stron przedsięwzięcia zarówno już działającego jak i fazie projektu.

Wymienione powyżej wsparcie jest jedynie zarysem możliwości Startera Radomsko. Każdy mieszkaniec może kontaktować się także w innych sprawach związanych z działalnością gospodarczą.

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin i możemy pomóc uzyskać wsparcie.

Doradztwo jest bezpłatne. Zapraszamy do siedziby Radomsko ul. Narutowicza 59 a także czekamy pod numerem telefonu 508 361 580.

“Wolne Piątki”

W PIĄTKI MOŻNA BEZPŁATNIE SKORZYSTAĆ
Z PRZESTRZENI BIUROWEJ. W GODZ. 7.30 – 15.30
SALA KONFERENCYJNA POSŁUŻY WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM JAKO MIEJSCE COWORKINGOWE.


Oferta otwartych piątków głównie skierowana jest do freelancerów i osób pracujących zdalnie, którzy wykonując swoje obowiązki w domu nie zawsze potrafią efektywnie zorganizować swój czas i wykonać wszystkie zaplanowane zadania. Zapraszamy również osoby prowadzące działalność gospodarczą i pracujące na etacie na ul. Narutowicza do poznania przestrzeni biznesowej, którą przygotowano z myślą o przedsiębiorczych osobach.


W naszym stałym comiesięcznym cyklu oferujemy spotkania inspiracyjne i szkolenia.

Spotkania inspiracyjne mają na celu:

Przekazać wartościową wiedzę i inspirację od praktyków biznesu. Ludzi, którzy prowadzą swoje firmy, realizują ciekawe projekty – posiadają doświadczenie, którym mogą się podzielić i zachęcić młodych (i nie tylko) do obrania ciekawej drogi zawodowej.

W ramach Szkoleń

Uczymy przedsiębiorczości, zarządzania projektami, marketingu. Przekazujemy praktyczne umiejętności do wykorzystania w dzisiejszym świecie biznesu, ale nie tylko – również w kreatywnych projektach, aktywności pozarządowej.


Dowiedz się więcej:


Zapraszamy do kontaktu:

Starter Radomsko, ul.Narutowicza 59, 97-500 Radomsko

starter@radomsko.pl 

tel. 508 361 580

Close Search Window