Aktualności, Covid 19|

Webinar: Wsparcie z ZUS w ramach Tarczy 6.0

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego zapraszają na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0. Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. o godz. 10:00 online.

Podczas spotkania eksperci ZUS opowiedzą o:

– Zwolnieniu z opłacania składek dla płatników z określonych branż na podstawie Tarczy antykryzysowej 6.0 – wnioski od 30 grudnia 2020 r.

–  Dodatkowym świadczeniu postojowym.

– Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą oraz  – wnioski od 30 grudnia 2020 r.

– Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne – wnioski od 15 stycznia 2021 r.

–  Zwolnieniu z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych – wnioski od 1 stycznia 2021 r. i obowiązku  informowania ZUS o umowach o dzieło zawieranych od 1 stycznia 2021 r

Jak dołączyć?

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja.

REJESTRACJA

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo wiadomość mailową (najpóźniej do 25 stycznia do g. 8.00) wraz z linkiem do pokoju webinarowego.

W trakcie spotkania eksperci ZUS będą odpowiadać na Państwa pytania. W formularzu rejestracji na webinar prosimy o kierowanie pytań.

Webinar zostanie przeprowadzony za pomocą platformy WEBEX MEETINGS.

Organizator merytoryczny:

II Oddział ZUS  w Łodzi

I Oddział ZUS w Łodzi

Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim  Porady gospodarcze, prawne. Wsparcie inwestorów i ich pracowników.

źródło: wsparcie.sse.lodz

Udostępnij
Close Search Window