Aktualności|

9 grudnia br. w Pałacu Prezydenckim ogłoszono wyniki V edycji konkursu „Startupy w Pałacu”.

W gronie zwycięzców znalazły się firmy zgłoszone przez PARP – ChallengeRocket i Alphamoon.

Wydarzenie adresowane było do polskich startupów, które opracowały innowacyjny, gotowy do wdrożenia produkt, usługę lub technologię oraz mających za sobą doświadczenia w ekspansji na rynki zagraniczne.

ChallengeRocket i Alphamoon odebrały nagrodę z rąk Grażyny Ciurzyńskiej p.o. Prezes Zarządu PAIH. Wśród zwycięzców znaleźli się również: Blebox, Fluence, Handerek Technologies, Microlens, Scanway, SensDx, Syntoil Warsaw Genomics.

  • ChallengeRocket działa w dziedzinie HR-Tech oferując narzędzie w postaci platformy do rekrutacji specjalistów m.in. z branży IT. Unikalna technologia oraz aktywne działania w obszarze jej komercjalizacji przyczyniły się do otrzymania przez firmę wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.
  • Alphamoon tworzy innowacyjne oprogramowanie w obszarze sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Firma realizuje projekty badawczo-rozwojowe dla innych podmiotów, wspierając je w transformacji cyfrowej i transformacji opartej na danych.

Nagrodą w konkursie jest udział w misji biznesowej rynek na wybrany przez zwycięską firmę. Fundatorem nagród jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

 
Uczestnicy V edycji konkursu „Startupy w Pałacu” z prezeydentem
Udostępnij
Close Search Window