Aktualności|

Siła Kobiecości. Odnajdowanie pasji i energii życiowej

Zapraszamy wszystkie kobiety na wyjątkowe szkolenie z okazji Dnia Kobiet! Czas na celebrowanie kobiecości, odkrywanie nowych pasji i sposobów na odzyskanie energii życiowej. Spotkaj się z naszymi prelegentkami, Beatą Łuszczyną i Mariolą Trzepizur, które przygotowały dla Was inspirujące wystąpienia na temat pasji i energii życiowej. Będzie to wyjątkowa okazja, by w przyjaznej atmosferze porozmawiać z innymi kobietami i zrobić coś dla siebie. Nie czekaj, zarezerwuj już dziś czas dla siebie i dołącz do nas!

Porozmawiajmy o naszych pasjach, hobby, przyzwyczajeniach. O tym jak dysponujemy swoim czasem. Czy mamy powody do niepokoju?

“Nikt nie jest odporny na uzależnienie; dotyka ono ludzi w każdym wieku, każdej rasy, klasy i zawodu.”

Patrick J. Kennedy, amerykański polityk i działacz na rzecz zdrowia psychicznego

Energia życiowa – gdzie ucieka i jak ja odzyskać

Energia życiowa to największy dar, jaki posiadamy. Jeżeli brakuje nam energii, nie jestesmy w stanie wzrastać, rozwijać się, realizować siebie, wspierać innych

Brak życiowej energii powoduje zmęczenie ciała i ducha. Jest przyczyną stanów chorobowych, trudności w relacjach, pracy, biznesie i innych okolicznościach naszego życia.

Dlatego ważne, aby dbać o nią każdego dnia, żeby dodawała nam sił witalnych, wspierała i ubogacała nasze życie.

Energia życiowa jest kluczem do uzyskania wewnętrznej równowagi, harmonii, zdrowia, życiowych sukcesów, potencjału do radzenia sobie z trudnościami, budowania wartościowej relacji ze sobą i z innymi.

Szkolenie odbędzie się 9 marca o godzinie 17:00 w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, a udział w nim jest całkowicie darmowy.

Nasze szkolenie to doskonała okazja, by zrobić coś dla siebie, poznać nowe osoby i podzielić się swoimi doświadczeniami. Przyjazna atmosfera i zrozumienie innych kobiet z pewnością pomogą Ci odnaleźć w sobie siłę i motywację do dalszego działania.

W tym wyjątkowym dniu chcemy Cię zaprosić na szkolenie, które jest skierowane właśnie do Ciebie. Będzie to czas, w którym możesz się zrelaksować, poznać nowych ludzi, a także wzbogacić swoją wiedzę na temat pasji i energii życiowej.

Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenie z okazji Dnia Kobiet! Do zobaczenia!

Udostępnij
Close Search Window