Aktualności, Przedsiębiorca|

Radomsko meblami stoi

Są na świecie regionalne marki, na samo brzmienie których wiemy, że mamy do czynienia z synonimem jakości, wieloletnią tradycją i prawdziwymi fachowcami w swojej dziedzinie – szwajcarskie zegarki, belgijskie czekoladki czy choćby… meble z Radomska!

Na dziś, 19 marca, przypada święto wszystkich stolarzy, z okazji którego chcielibyśmy nie tylko życzyć wszelkiej pomyślności radomszczańskim stolarzom, ale i podziękować za bycie naszą regionalną dumą.

Święto jest również świetną okazją do zapowiedzi tego, co Starter Radomsko przygotował z myślą o radomszczańskiej branży meblarskiej.

Od przyszłego miesiąca rusza cykl szkoleń dla producentów mebli obejmujący tematyką design i kreowanie produktu. W dniach 14,21,28 kwietnia w siedzibie Startera Radomsko będziemy rozmawiać o tym czym kierują się klienci w swoich wyborach, jakie panują trendy wzornicze, jakie detale decydują o trendach, jakie są nowoczesne metody badania trendów i postaramy się przekuć tę wiedzę w umiejętność budowania oferty odpowiadającej na oczekiwania rynku i odbiorcy. Będziemy mówili o aranżacji przestrzeni i oświetleniu, o stylach wnętrzarskich i kolorystyce, o materiałach, o inspiracjach i najważniejszych targach meblowych, ale też o tym jak budować relację z klientem i jak planować w oparciu o budżet.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie inkubatora przedsiębiorczości Starter Radomsko, ul. Narutowicza 59, w dniach 14,21 i 28 kwietnia – 3 dni szkoleniowe, 3 różne bloki tematyczne, godz. 11-16. Więcej szczegółów wkrótce!

W ramach Startera Radomsko rusza również Punkt Konsultacji Designu – Meblove ABC, który ma za zadanie zapewnić producentom, pracownikom i partnerom handlowym branży meblarskiej dostęp do specjalistycznych konsultacji z zakresu designu, architektury i marketingu.

Konsultacje prowadzone będą w formie zdalnej, stacjonarnej oraz wizyty studyjnej i prowadzone będą według indywidualnych zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego online. Każdy ze specjalistów będzie miał dyżur raz w miesiącu po 4 godziny.

Ponadto na stronie radomsko.pl i biznes.radomsko.pl publikujemy bogaty katalog z ofertą 33 radomszczańskich firm z branży meblowej pod szyldem Radomsko Mebluje – projektu partnerskiego Miasta Radomska, Starszego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej, który również dziś obchodzi swoją 7. rocznicę istnienia.

Katalog: Radomsko Mebluje – Oferta Radomszczańskich Firm Branży Meblowej

Udostępnij
Close Search Window