Aktualności|

Przedsiębiorca na plus – nagrody wręczone

Przedsiębiorca na plus to wspólna inicjatywa Miasta Radomska i Rady Gospodarczej. W jej ramach odznaczeni zostają przedsiębiorcy wyróżniający się w 5 kategoriach – unikalność, ekologia, historia, tradycja i innowacyjność.
Dziś w sali obrad odznaczono 4 radomszczańskich przedsiębiorców – 3 w kategorii historia i 1 w kategorii unikalność.

KRZYSZTOF KRAKOWSKI Zakład Cukierniczy, słynna cukiernia przy Reymonta 21a. Miejsce łączące pokolenia – chyba każdy radomszczanin w pewnym momencie życia chodził tam na lody, ptysie lub rurki z bitą śmietaną – kategoria historia.

MICHAŁ WIEWIÓRA Firma Stol–Meb, Przedborska 171, producent luksusowych i eleganckich mebli do wnętrz prywantych oraz komerycjnych – barów, restauracji, hotelów. Na rynku od 1983 roku – kategoria historia.

MIROSŁAWA OZGA FRYZJERSTWO – radomszczanie z usług pani Mirosławy korzystają już od 28 lat. Salon pań Miry & Hani Ozgi zlokalizowany jest przy Wyszyńskiego 7 – kategoria historia.

PAWEŁ FURMAŃCZYK STOLARSTWO – meble wychodzące spod ręki pana Pawła to prawdziwe dzieła sztuki – ręcznie rzeźbione, intarsowane i inkrustowane – zwykle wychodzą tylko w jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu. Nagrodzony w kategorii unikalność.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Udostępnij
Close Search Window