Aktualności, Przedsiębiorca|

Punkt Konsultacji Designu „Meblove ABC”

W Starterze Radomsko rozpoczął działalność Punkt Konsultacji Designu „Meblove ABC” prowadzony wspólnie z Konsorcjum Edukacyjnym Cogito.

– Otwarcie punktu jest wynikiem współpracy z Miastem Radomsko. Jest to inicjatywa mająca na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców. Posiadamy też cele długofalowe, chcemy by Radomsko stało się centrum meblowym nie tylko z perspektywy działających tu firm, ale by kojarzyło się z przemysłem meblowym na najwyższym poziomie – zauważa Adam Bogacz z Konsorcjum Cogito.

Miasto Radomsko od lat wspiera lokalnych przedsiębiorców zajmujących się produkcją mebli. Uruchomienie punktu konsultacyjnego jest kolejnym krokiem zapewniającym przedsiębiorcom dodatkowe wsparcie ich działalności – Promocja branży meblarskiej wpisana jest w strategię naszego działania. Od kilku lat prowadzony jest projekt Radomsko Mebluje, podczas którego wspólnie z przedsiębiorcami uczestniczymy w targach meblarskich. Cieszę się, że dzięki współpracy z konsorcjum rozszerzymy swoją ofertę, a przedsiębiorcy zyskają dodatkowe narzędzie rozwoju – mówi prezydent Jarosław Ferenc.

Punkt skierowany jest głównie do przedsiębiorców z branży meblarskiej, choć z uwagi na fakt, iż porad udzielać będą profesjonaliści z różnych dziedzin może przyczynić się do sukcesu przedsiębiorców inny rodzaj działalności. Każdy przedsiębiorca po wcześniejszym umówieniu i nakreśleniu problemu z jakim się boryka, będzie mógł umówić się na konsultacje, aby uzyskać poradę. Konsultacje te będą odbywać się raz w miesiącu, głównie z zakresu designu i dekoracji wnętrz, ale również marketingu, budowania marki, badań rynkowych, komunikacji z klientem. Konsultacje są całkowicie bezpłatne.

Udostępnij
Close Search Window