Aktualności|

Zaproszenie na Lokalną Wymianę Kontaktów – Poznaj możliwości funduszy unijnych dla Województwa Łódzkiego

Chcesz dowiedzieć się więcej o funduszach unijnych dedykowanych dla Województwa Łódzkiego? Interesuje Cię, jakie możliwości finansowania czekają na przedsiębiorców z nowego unijnego budżetu na lata 2021 – 2027? Zapraszamy na spotkanie Lokalnej Wymiany Kontaktów!

Co Cię czeka?

  1. Szczegółowa prelekcja na temat funduszy unijnych, z naciskiem na Fundusz Sprawiedliwej Transformacji dla powiatu radomszczańskiego.
  2. Przegląd dostępnych programów krajowych oraz programu regionalnego.
  3. Omówienie Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, dedykowanego dla wybranych powiatów i gmin województwa łódzkiego, mającego na celu wsparcie w kontekście zamykania kopalni w Bełchatowie. Aż 7 gmin powiatu radomszczańskiego może skorzystać z tego wsparcia.

Kim jest nasza prelegentka?

Spotkanie poprowadzi Ewa Florczyk – ekspert w obszarze finansowania publicznego. Przez 6 lat pełniła funkcję dyrektora Departamentu ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Brała udział w tworzeniu i wdrażaniu Regionalnej Strategii Innowacyjności oraz działała w zespole ds. biogospodarki w Nordic Council of Ministers. Obecnie jest wspólnikiem w firmie doradczej Funds For Future, specjalizującej się w finansowaniu innowacji i inwestycji ekologicznych.

Dlaczego warto wziąć udział?

Lokalna Wymiana Kontaktów to nie tylko cenne informacje, ale też możliwość budowania trwałych relacji biznesowych. Jak mawia Richard Branson: “Sukces w biznesie zależy od nawiązywania i utrzymania relacji”. U nas masz szansę nawiązać kontakt z przedsiębiorcami i specjalistami z różnych branż.

Korzyści uczestnictwa:

  • Wzrost Twojego biznesu dzięki wymianie kontaktów i odkrywaniu nowych rynków.
  • Dostęp do wiedzy i doświadczenia innych uczestników.
  • Wsparcie i motywacja od przedsiębiorców, którzy przeżyli podobne wyzwania biznesowe.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas i rozwijaj swój biznes z Lokalną Wymianą Kontaktów!

📌 Miejsce: Metalurgia – restauracja & browar, ul. Metalurgii 7, 97-500 Radomsko

⏰ Czas: 11 Października 2023, godz. 17:00

Udostępnij
Close Search Window