Aktualności|

Szanowni Państwo,

Horyzontalny Punkt Kontaktowy ds. programów badawczych UE (Polska Centralna) we współpracy z Departamentem Doradztwa ds. Transformacji Niskoemisyjnej Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Urzędem Miasta Radomska zaprasza do udziału w spotkaniach eksperckich, których celem jest poszerzenie umiejętności projektowych dzięki poznaniu Portalu Komisji Europejskiej „Funding & Tender Opportunities”.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada o godzinie 10:00 w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter Radomsko, ul. Narutowicza 59

https://goo.gl/maps/4uzkAymrgAJa6XDn9

Narzędzie obsługuje nie tylko programy grantowe ale również oferty przetargowe na różnego rodzaju usługi zamawiane. Kompleksowe możliwości Portalu zostaną Państwu pokazane na przykładzie programu ramowego UE w zakresie badań i innowacji pn.: Horyzont Europa, który jest największym i najbardziej prestiżowym programem dedykowanym badaniom naukowym, innowacjom, nowym rozwiązaniom technologicznym i rozwojowym we wszystkich obszarach życia społecznego
i gospodarczego.

Podczas spotkania, które chcielibyśmy przeprowadzić w formie warsztatów stacjonarnych, uczestnicy będą mieli możliwość dokonania rejestracji/aktualizacji swojego profilu na portalu. Poznają jego najważniejsze funkcje dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Dowiedzą się jak nadać numer PIC (Participant Identyfication Code) nadawany indywidualnie dla danej instytucji oraz jak zarejestrować LEAR (Legal Entity Appointed Representative), czyli osobę odpowiedzialną za zarządzanie profilem instytucji.

Te dane progowe, czyli PIC i LEAR pozwolą Państwu na możliwość aplikowania i realizacji projektów
w ramach różnych programów unijnych m.in.: Horyzontu Europa, ERASMUS, LIFE, EU4Health.

Udział w warsztatach pozwoli Państwu bezproblemowo poruszać się po portalu, wyszukiwać informacje o aktualnych konkursach, poznać zasady składania wniosków oraz usłyszeć wiele przydatnych informacji niezbędnych do złożenia projektu.

Serdecznie zapraszamy!!!!

Szczegóły organizacyjne: WAŻNE!!!:

Będziemy pracować warsztatowo, prosimy aby uczestnicy spotkania byli wyposażeni w sprzęt techniczny (laptop / tablet) pozwalający na połączenie z Internetem.

Uczestnictwo prosimy zgłaszać na adres:

michał.kaczmarek@uni.lodz.pl; r.michalski@larr.pl

W treści wiadomości prosimy zawrzeć następujące dane.

Miejsce: Radomsko. Starter Radomsko ul. Narutowicza 59

Data: 25.11.2022r.

Uczestnik/Instytucja:

Kontakt (telefon, email):

Udostępnij
Close Search Window