Aktualności|

Czas na ekspansję! Sprawdź swoje szanse na nowych rynkach!

Fundacja Regionalne Centrum Aktywności Gospodarczej jest środowiskiem zajmującym się promocją gospodarczą regionu łódzkiego i poprawą jego atrakcyjności poprzez wsparcie przedsiębiorstw w ekspansji na nowe rynki, prowadzącej do wzrostu liczby powiązań gospodarczych.

Już 14 czerwca w godzinach 9:00 – 19:00 w mobilnym punkcie informacyjnym ustawionym na terenie parkingu przed Urzędem Miasta Radomska, odbędzie się event mający charakter promocyjno-informacyjny i jest dedykowany mikro, małym oraz średnim przedsiębiorstwom zainteresowanym współpracą międzynarodową.

Projekt oferuje bezpłatny udział w misjach gospodarczych oraz targach branżowych prowadzonych na terenie Azji i USA.

W ten sposób chcemy tworzyć międzynarodowy wizerunek regionu.

W czasie wydarzenia do dyspozycji gości będą eksperci, którzy udzielą wyczerpujących informacji na temat udziału w projekcie. Dla każdej osoby korzystającej z porady eksperta jest przewidziany upominek w postaci gadżetu.

Bezpłatny udział w misjach gospodarczych dla Twojej firmy.

Projekt „Promocja zagraniczna wizerunku województwa jako regionu innowacyjnego, atrakcyjnego gospodarczo, poprzez zagraniczną promocję oferty regionalnych przedsiębiorstw oraz pozyskanie nowych rynków zbytu dla tutejszych MŚP i nawiązania kontaktów z partnerami zagranicznymi” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Powyższy projekt realizowany jest przez Fundację Cognitio.

Oferujemy Ci:

  • Nieodpłatnie udział w misjach gospodarczych połączonych z targami branżowymi w USA, Kanadzie, Azji, Danii, Norwegii, UAE
  • Wsparcie poprzez szkolenia i profesjonalne przygotowanie do misji gospodarczych

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Dla firm sektora MŚP z województwa łódzkiego, prowadzących działalność gospodarczą w obrębie sześciu inteligentnych specjalizacji regionalnych oraz technologii kluczowych:

  • NOWOCZESNY PRZEMYSŁ WŁÓKIENNICZY I MODY W TYM WZORNICTWO
  • ZAAWANSOWANE MATERIAŁY BUDOWALNE
  • MEDYCYNA, FARMACJA, KOSMETYKI
  • ENERGETYKA I ODNAWIALNE ŻRÓDŁA ENERGII
  • INNOWACYJNE ROLNICTWO I PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE
  • INFORMATYKA I TELEKOMUNIKACJA

Fundacja Regionalne Centrum Aktywności Gospodarczej (dawniej Fundacja Cognitio) ul. P.O.W. 25 90-248 Łódź telefon: 662 481 669 mail do kontaktu: biuro@rcag.pl

Udostępnij
Close Search Window