Aktualności|

Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z branży w branży meblowej, wyposażenia wnętrz lub powiązanej z województwa łódzkiego? Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas targów przemysłu meblowego BRUSSELS FURNITURE FAIR 2022 w Brukseli (Belgia).

Targi odbędą się w dniach 6 – 9 listopada 2022 r.

 Zapraszamy w szczególności firmy z branży meblowej, wyposażenia wnętrz lub powiązanej z regionu łódzkiego do współpracy i zgłaszania chęci udziału.

 BRUSSELS FURNITURE FAIR 2022 – wystawcy z Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch i innych krajów europejskich prezentują swoje najnowsze kolekcje na łącznej powierzchni 66 000 m². Oferta prezentowana na targach meblowych w Brukseli jest dostosowana do potrzeb europejskiego handlu meblami. Podczas targów można znaleźć najnowsze kolekcje wiodących producentów, nawiązać kontakty biznesowe, poznać nowe trendy w branży.

Udział w wydarzeniu umożliwi zaprezentowanie oferty oraz produktów branży meblowej, wyposażenia wnętrz lub powiązanej z regionu łódzkiego dla firm działających w tym obszarze oraz pozwoli nawiązać współpracę gospodarczą i handlową.

Co zapewniamy: 

W ramach dofinansowania de minimis udziału Uczestnika w targach Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego pokryje koszty związane z organizacją wydarzenia, w tym:

  1. koszt powierzchni wystawienniczej i niezbędnych elementów wyposażenia i infrastruktury stoiska;
  2. koszty wstępu na targi;
  3. koszt podróży dla uczestnika Wyjazdu – przelot/przejazd z Polski do Belgii i z Belgii do Polski;
  4. koszt zakwaterowania uczestnika Wyjazdu;
  5. koszty zapewnienia tłumacza na stoisku (polski – francuski, francuski – polski).

Zasady udziału:

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Przedsiębiorca pokrywa we własnym zakresie wszystkie inne koszty poza wyżej wymienionymi, tym:

  1. transport swoich produktów;
  2. transport na miejscu;
  3. wyżywienie;
  4. ubezpieczenie;

Załączniki

Udostępnij
Close Search Window