Aktualności, Przedsiębiorca|

 Biznes Mikser

Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserach.  Udział w wydarzeniu to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów i rozpoczęcie nowych inicjatyw biznesowych!

W BIZNESIE LICZĄ SIĘ KONTAKTY!!! 

Biznes Mikser jest bezpłatnym eventem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje, podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/ potrzeby i mają dzięki temu okazję do nawiązanie nowych partnerstw biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

 Gościem specjalnym, moderatorem  i prelegentem Biznes Mikserów będzie Grzegorz Turniak – „guru” networkignu w Polsce (uczestnik i moderator ponad 2000 tego typu spotkań w Polsce z 15 – letnim doświadczeniem), zanimował społeczności przedsiębiorców w 15 miastach w Polsce – jest założycielem Polskiej „gałęzi” największej światowej organizacji networkingowej (BNI).  Autor i współautor kilkunastu publikacji, książek i artykułów o tym jak „robić biznes” mądrzej, ale nie ciężej. Jest także specjalistą z zakresu promocji marki osobistej na LinkedIn (został wybrany jednym z „10 Topowych Głosów Polskiego LinkedIn 2018 i 2019„).  
Podczas Biznes Mikserów prowadzi dla uczestników konsultacje z zakresu tworzenia „silnego” biznesowego kanału komunikacji z wykorzystaniem LinkedIn.

Terminy i miejsca Biznes Mikserów:

I. BIZNES MIKSER 7.10.2021 RADOMSKO
Hotel Porto *** GODZ. 16:00
II. BIZNES MIKSER 13.10.2021 KUTNO
Hotel Dwór Sójki ***
III. BIZNES MIKSER 19.10.2021 SIERADZ
Hotel Na Półboru ***
IV. BIZNES MIKSER 21.10.2021 BEŁCHATÓW
Hotel Sport ***

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w wybranym Biznes Mikserze prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: biznes@lodzkie.pl

Do pobrania:
– Formularz zgłoszeniowy
– Regulamin
– Zał. 1 karta oceny
– Zał. 2 klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu poszczególnych Biznes Mikserów oraz prawo do odwołania wydarzenia (szczegółowe zapisy znajdują się w Regulaminie).
Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Biznes Mikserze (załącznik)

Zgłoś się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona!
Na pytania w zakresie Biznes Mikserów odpowiedzą pracownicy Wydziału Promocji Przedsiębiorczości: Katarzyna Grzybowska (42) 2919758 i Małgorzata Neuman (42) 6633460.

Więcej informacje nt. Biznes Mikserów:  https://biznes.lodzkie.pl/rekrutacja-na-biznes-miksery-startujemy/ oraz https://www.facebook.com/lodzkie4business/


Akademia Młodego Przedsiębiorcy

Rusza Akademia Młodego Przedsiębiorcy. Zwycięzcy konkursu otrzymają cenne nagrody Jeszcze się uczysz, ale masz żyłkę do biznesu? Weź udział w I edycji Akademii Młodego Przedsiębiorcy i raz…

Udostępnij
Close Search Window